Hakkında

Hakkında

1982 yılında İstanbul ‘un nacizane semtlerinden olan Fatih , Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde akşama doğru 16:05 sularında doğdum. Uzun süre Fatih Karagümrük’te ikamet ettim. (1982-2000) İlk ve orta öğretimini Atikali ve Hırka-i Şerif İlköğretim okullarında tamamladım.

Doğma büyüme Karagümrük 'lüyüm diyebiliriz. Tuttuğum takım şampiyon Fenerbahçe 'dir.

Her şey deneme yanılma yöntemiyle başlamıştı. 1.5 volt pillerle elektriği yeniden icat etmekle başlıyordu ve ne kadar sürecekti ben de bilmiyordum. Aslında merak etmek ve incelemekti işin özünde olan. Çocukluk yıllarında bir çok amatör elektrik projeleri yaptım. Ve hiç bir oyuncağım fabrikadan çıktığı hali ile hayatına devam edemedi. Sürekli geliştirme ve tamir etme dürtüsü ile yaşadım diyebilirim. En büyük hayalim idi pilot olmak, ama olmadı.

İkinci planda elektronik mühendisi olmayı çok istiyordum. Üniversite yıllarında bilgisayar teknolojisinin yaygınlaşması ve bilgisayar teknolojilerinin elektroniği kapsayacağı fikrine inanmaya başlamıştım.

Daha üstü varken alt bir teknolojide, kalamazdım hemen kararımı değiştirdim. Bilgisayara yöneldim. Meslek seçimim işte böyle başladı , okul vs. derken iş hayatında Bilgisayar üzerine farklı deneyimler edindim. 1996 yılından beri bir şekilde bilgisayar dünyası içindeyim. Yazılım ve Donanım ‘ın ayrılmaz bir bütün ve ikisinin de bir arada bilinmesi gerektiği fikrini devam ettirmeye çalışıyorum.

Halen özel bir firma da bilişim sektörü ile ilgili SAP ERP sistemleri ve projeleri üzerine çalışmaktayım. Bakalım yolun sonu nereye kadar...

Amatör telsizcilik,  uçak teknolojileri ile ayrıca ilgilenmekteyim.

Bu web sitesi website yönetim paketi ile yapılmıştır. Versiyon -